| АспиринЪ - Форум за вашето душевно и телесно здраве http://www.aspirinbg.com/ |
|
| Дали пък да не пробваме? http://www.aspirinbg.com/viewtopic.php?f=189&t=204 |
Страница 1 от 1 |
| Автор: | Десислава [ Вто Юни 09, 2009 11:40 pm ] |
| Заглавие: | Дали пък да не пробваме? |
Увлечени от манията да отслабнем,ние сме готови да пием какво ли не.Както бях писала преди време по повод на китайските капсули за отслабване,ще ги пием дори в тях да има печени смляни хлебарки. Но тази снимка ме наведе на друга мисъл.Ако някой каже,че е отслабнал ядейки хлебарки,примерно от тази консерва,дали ще се намерят последователи? Кой би го направил? |
|
| Автор: | Куку Ми Цин [ Сря Юни 10, 2009 8:32 pm ] |
| Заглавие: | Re:Дали пък да не пробваме? |
Бляях, гадост ![]() Да ти кажа,Деси,ако не виждам и не знам,сигурно бих ги яла,ама в тоя вид, никогиш
|
|
| Автор: | Десислава [ Сря Юни 10, 2009 9:37 pm ] |
| Заглавие: | Re:Дали пък да не пробваме? |
Ами вижте тогава какво е съдържанието на Лидата,внесена от Сарвета. То са пепелянки,китайски мравки,стоножки.... |
|
| Автор: | Куку Ми Цин [ Сря Юни 10, 2009 9:38 pm ] |
| Заглавие: | Re:Дали пък да не пробваме? |
На какво ли не сме готови,за да сме готини и фини
|
|
| Автор: | yangsheng [ Чет Юни 11, 2009 10:26 am ] |
| Заглавие: | Re:Дали пък да не пробваме? |
Както се казва, красотата иска жертви
|
|
| Автор: | Куку Ми Цин [ Пон Юли 13, 2009 11:45 am ] |
| Заглавие: | Re:Дали пък да не пробваме? |
yangsheng написа: Както се казва, красотата иска жертви ![]() И то големи ,особено в тоя случай )))))))))
|
|
| Страница 1 от 1 | Часовете са според зоната UTC + 2 часа |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|